Details
Effectieve reiniging én duurzame bescherming Om het resultaat van het automatische reinigingsprogramma nóg verder te verbeteren heeft JURA een nieuw reinigingstablet ontwikkeld. De nieuwe 2-fasen reinigingstablet zorgt niet alleen voor het reinigen van de machine, maar laat ook een beschermende laag achter die de afzetting van vet en koffieresten vertraagt. Door deze unieke eigenschappen blijft de koffiekwaliteit permanent op het hoogste niveau. Een nieuw argument om alleen te kiezen voor de originele JURA onderhoudsproducten.
Introductie-aanbieding:
Fase I, de reiniging: de speciale formule lost koffievet en koffiedeeltjes in de zetgroep en de bereidingszeef effectief op. Hierbij worden de componenten zowel van binnen als van buiten met heet water van 80 °C grondig gespoeld.
Fase II, de bescherming: bijzondere actieve bestanddelen verzegelen de oppervlakken van de desbetreffende componenten en beschermen deze duurzaam tegen afzettingen van koffieresten en koffievetten.
Het resultaat: met één druk op de knop een hygiënisch schone volautomaat voor perfecte koffiekwaliteit en ultiem genot.
Extra informatie
| Leverancier | Jura Nederland |
|---|
